×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Xantia Dynamo
Alternator/Dynamo DRI 216109802
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
216109802
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 14 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 258,56
€ 258,56
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2161111202
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2161111202
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 584,10
€ 584,10
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2161111502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
2161111502
| Nettogewicht [kg] | 7,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 948,76
€ 948,76
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 216111702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
216111702
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 284,10
€ 284,10
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 216111802
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
216111802
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 267,45
€ 267,45
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 216111902
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
216111902
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 322,21
€ 322,21
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 216112802
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
216112802
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 273,74
€ 273,74
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Dt Spare Parts 12.72012
2 jaar garantie
12.72012
| Laadstroom [A] | 80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5718 |
€ 599,62
€ 299,81
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Dt Spare Parts 12.72016
2 jaar garantie
12.72016
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 5511 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 561,89
€ 174,18
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Dt Spare Parts 12.72017
2 jaar garantie
12.72017
| Laadstroom [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5879 |
€ 561,89
€ 174,18
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Dt Spare Parts 12.72019
2 jaar garantie
12.72019
| Laadstroom [A] | 80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5818 |
€ 524,47
€ 173,08
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Dt Spare Parts 12.72022
2 jaar garantie
12.72022
| Laadstroom [A] | 95 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5627 |
€ 465,18
€ 172,12
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo poelie (Riemschijf) Dt Spare Parts 12.72051
2 jaar garantie
12.72051
| Ribbenaantal | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 434 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
€ 74,97
€ 31,48
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Prestolite Electric A2033V
TG15C116, Met riemschijf, D+
A2033V
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,5 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Gewicht [g] | 7145 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | TG15C116 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 750,43
€ 277,66
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Prestolite Electric A2039V
A13VI204, Met riemschijf, D+
A2039V
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | A13VI204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 525,60
€ 199,72
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Kolenborstel, dynamo AS-PL SVX7(BULK)
STANDARD LINE
SVX7(BULK)
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 4,03
€ 0,73
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 230
F 032 112 230
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 285,02
€ 199,52
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 292
F 032 112 292
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 250,54
€ 155,34
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 703
F 032 112 703
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 288,65
€ 196,27
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 485
F 032 113 485
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 253,10
€ 169,57
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo AS-PL A0163
STANDARD LINE, Met riemschijf
A0163
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 514,46
€ 180,06
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARC0042
STANDARD LINE
ARC0042
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 116,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 22,90 |
€ 79,99
€ 28,80
- -64%
Tijdelijk uitverkocht