Kia Cilinderkop
M12, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aantal | 8 |
- -84%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12/125X105-QTY=18, MD040514
| Schroefdraadmaat | M12/125X105-QTY=18 |
| Voor OE nummer | MD040514, 2232132000 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12/155X153-QTY=18, 223214A000, Buiten veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12/155X153-QTY=18 |
| Voor OE nummer | 223214A000 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MR984455, MD351277, MD348983, MD303750
| Voor OE nummer | MR984455, MD351277, MD348983, MD303750, 2210042880, 2210042523, 2210042522, 2210042521, 2200142A20, 2200042A20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MR984455, MD351277, MD348983, MD303750
| Voor OE nummer | MR984455, MD351277, MD348983, MD303750, 2210042880, 2210042523, 2210042522, 2210042521, 2200142A20, 2200042A20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 664841 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
221004A060, 221004A050, 221004A040, 221004A030
| Voor OE nummer | 221004A060, 221004A050, 221004A040, 221004A030, 221004A025, 221004A020 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
221004A410, 221004A400, 221004A250, 221004A210
| Voor OE nummer | 221004A410, 221004A400, 221004A250, 221004A210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
221004A010, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen)
| Voor OE nummer | 221004A010 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,25
| Totale lengte [mm] | 116,6 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Lengte [mm] | 104 |
| Aantal | 18 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,5
| Totale lengte [mm] | 198 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Lengte [mm] | 185 |
| Aantal | 10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,25
| Totale lengte [mm] | 107 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Lengte [mm] | 93 |
| Aantal | 8 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,25
| Totale lengte [mm] | 166 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Lengte [mm] | 153 |
| Aantal | 18 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 95 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Lengte [mm] | 106 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, M12x1,5x135, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x135 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kleppen
| Lengte [mm] | 136 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kleppen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Binnen veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 144 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -76%
M11
| Gewicht [g] | 1705,4 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Aantal | 8 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 131 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -23%
M12, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -22%
M10, Binnen veeltandig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -35%
M9, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -20%
M10, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -17%
8 mm, M10x1,25x95, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x95 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -23%
12 mm, M11x1,5x147, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x147 |
| Aantal schroeven | 16 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -20%
X - M 12, M11x1,5x165, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x165 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -22%
X - M 10, M9x1,5x130, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 10 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,5x130 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -20%
M12, M10
| Gewicht [g] | 792,52 |
| Spoed 1 [mm] | 1,25 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12, M10 |
| Lengte [mm] | 99 |
| Aantal | 2, 8 |
| Lengte 1 [mm] | 151 |
- -41%