Hyundai Cilinderkop
Incl schroefset, Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Met klepveren
| Aantal markeringen | 2 |
| Voor OE nummer | 2210042751 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 665842 |
- -4%
| Voor OE nummer | 2210042421, 2210042420, 2210042402, 2210042401, 2210042400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 665842 |
- -75%
| Voor OE nummer | 2210042421, 2210042420, 2210042402, 2210042401, 2210042400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 665842 |
- -4%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Met klepveren
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Incl schroefset
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Met klepveren
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -72%
221004A310A, 221004A310, 221004A300, Incl schroefset
| Voor OE nummer | 221004A310A, 221004A300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -72%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -74%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -71%
5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700
| Voor OE nummer | 5J0254AU00, 5J0154AU00, 221004A701, 221004A700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -71%
22321-26000, Binnen zeszijdig
| Aantal schroeven | 10 |
| Voor OE nummer | 22321-26000 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -28%
Binnen zeszijdig
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -27%
M10 x 1,25, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -57%
87-152000-10, 14-020530-00
| Componentennummer | 87-152000-10, 14-020530-00 |
| Cilinderboring [mm] | 83,00 |
Niet voorgemonteerd, Aluminium, Met voorkamer, Met tapeind
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorkamer, Met tapeind, Met klepzitting, Met klepgeleider |
- -83%
Aluminium, Met voorkamer, Met tapeind, Met klepzitting
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorkamer, Met tapeind, Met klepzitting, Met klepgeleider |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
- -73%
Zonder kleppen
| Lengte [mm] | 136 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kleppen |
- -65%
MD109736
| Lengte [mm] | 136 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Voor OE nummer | MD109736 |
- -72%
M12, Binnen Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aantal | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 123 |
- -66%
M12, M10
| Gewicht [g] | 792,52 |
| Spoed 1 [mm] | 1,25 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12, M10 |
| Lengte [mm] | 99 |
| Aantal | 2, 8 |
| Lengte 1 [mm] | 151 |
- -41%
M12
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 185 |
| Aantal | 8 |
- -33%
M11
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Aantal | 10 |
- -42%
M11
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Aantal | 8 |
- -40%
M12
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Aantal | 10 |
- -31%