Audi Cabriolet Cilinderkop
M11/150X147-QTY=10, 027103385C, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M11/150X147-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 027103385C |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -63%
M11/150X96-QTY=10, 058103385B, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M11/150X96-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 058103385B |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Optioneel |
- -63%
M11/150X98-QTY=10, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M11/150X98-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 49103385 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Optioneel |
- -63%
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662861 |
- -3%
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662861 |
- -4%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -6%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662863 |
- -3%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662863 |
- -4%
| Buitendiameter [mm] | 8,4 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
- -9%
M12 x 1,75, zwart, Staal
| Aantal schroeven | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met zekeringsplaat |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 115 |
| Steellengte [mm] | 24 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Lengte [mm] | 127 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 91 |
- -53%
M12
| Gewicht [g] | 1110 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 115 |
| Aantal | 10 |
- -17%
M11
| Gewicht [g] | 1032 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Aantal | 12 |
- -41%
M11 x 1,5, Binnen veeltandig, Met zekeringsplaat
| Aantal schroeven | 8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M11 x 1,5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met zekeringsplaat |
| Lengte [mm] | 138 |
- -32%
Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer, Zonder klepveren, Zonder kleppen
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -65%