×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes Vito Carterplug
Olie aftapplug / carterplug Metzger 8030031
M14x1,5, Staal, Buiten zeszijdig
8030031
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 24 |
| Bundeltype | Zak |
| Materiaal pakking | Koper |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 5,22
€ 5,22
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Metzger 8030039
M26x1,5, A 130 997 00 32, Staal
8030039
| Dikte [mm] | 2,5 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | M26x1,5 |
| Voor OE nummer | A 130 997 00 32 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Bundeltype | Zak |
| Materiaal pakking | Koper |
€ 7,11
€ 7,11
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Metzger 8030055
M12 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
8030055
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Lengte [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Materiaal pakking | Aluminium, Koper |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 5,11
€ 5,11
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Metzger 8030056
M8x1,0, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Staal
8030056
| Lengte [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 4 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 7,5 |
| Materiaal pakking | Koper |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 4,39
€ 4,39
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug BSG BSG 60-122-007
M38 x 1,5
BSG 60-122-007
| Gewicht [kg] | 0 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Buitendraad [mm] | M38 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Dikte [mm] | 13 |
€ 2,12
€ 2,12
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240017
M16 x 1,5, M16, 31216539/1218114
50240017
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Voor OE nummer | 31216539/1218114, 016393, 7903075033, 7703075347, 7703075210, 7703075348, A2829900017, 4433916/4405550, M467106, 93198205/9121383 |
| Voor fabrikant | Peugeot/Citroen, Volvo, Mercedes Benz, Renault/Fiat, Opel, Mitsubishi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
€ 13,70
€ 4,38
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240022
M8 x 1,0, M8, 31319HG00A, A0019901117
50240022
| Buitendraad [mm] | M8 x 1,0 |
| Buitendiameter [mm] | 11,2 |
| Spoed [mm] | 1,0 |
| Lengte [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Voor OE nummer | 31319HG00A, A0019901117 |
| Voor fabrikant | Nissan, Mercedes-Benz |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 4mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 7,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 4 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motorzijde, Versnellingsbak zijde |
€ 14,58
€ 4,22
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Triclo 325251
M16 x 1,5, Binnenvierkant
325251
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
€ 4,17
€ 1,79
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Swag 33 11 1365
M24 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
33 11 1365
| Maat van uitwendige schroefdraad | M24 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
€ 5,12
€ 3,42
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken