Carterplug
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Alpine
- Aro
- Artega
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Donkervoort
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Galloper
- Gaz
- Geely
- Geo
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Indigo
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isdera
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Levc
- Lexus
- Lifan
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Lynk & Co
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Oldsmobile
- Opel
- Panoz
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Rayton Fissore
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Santana
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Vm
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Zastava
- Zenos Cars
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -9%
M14 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 19,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Kopdiameter | 19 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M 14 x 1,50, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -33%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 34 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 30-230-035 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
M12 x 1,25, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 15,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M18x1,5x19, 10 mm, Binnenvierkant
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x19 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
- -19%
M26x1,5x14, 14 mm, Binnen zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M26x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 108.480 |
- -17%
3/8"x10, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | 3/8"x10 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 108.540 |
- -17%
M16x1,5x10, 14 mm, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 107.980 |
- -17%
M16x1,5x17, 17 mm, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x17 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -17%
M22x1,5x11, 24 mm, Buiten zeszijdig, met zeef
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x11 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zeef |
| Alternatieve reparatieset | 108.530 |
- -17%
M14x1,5x16, 8 mm, Binnen zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 105.610 |
- -17%
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M16x1,5x10, 14 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M14x1,5x20, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M22x1,5x14, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 128.503 |
- -19%
M20x1,5x14, 10 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M20x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 912.340 |
- -17%
M12x1,5x12, 6 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 774.480 |
M12x1,5x10, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.940 |
M14x1,25x13, 21 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,25x13 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.950 |
M12x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 774.390 |
- -19%
M14x1,5x12, 19 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 773.630 |
- -19%
M14x1,5x14, 22 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.990 |
- -19%
M16x1,5x28, 8 mm, Binnenvierkant, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x28 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.000 |
- -19%
M14x1,5x16, 10 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M22x1,5x10, 22 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.040 |
- -19%
M26x1,5x16, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M26x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.080 |
- -19%
M24x1,5x10, 10 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M24x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.100 |
- -17%
Kunststof, Met afdichtring
| Carterpanmateriaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M14x1,5x12, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M20x1,5x14, 10 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M20x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
- -17%