Carterontluchting
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Audi
- Austin
-
Toon minder Toon meer
- BMW
- Bentley
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Dodge
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Isdera
- Iveco
- Jaguar
- Kia
- Ktm
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Mini
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rover
- Saab
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Suzuki
- Tata
- Toyota
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Zenos Cars
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 60-720-162
| Componentennummer | BSG 60-720-162 |
| Verpakkingsdiepte [cm] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4 |
| Gewicht [kg] | 0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van cilinderkopdeksel naar olieafscheider, niet voor koude klimaatzones, S842A, S4NEA
| Inbouwplaats | Van cilinderkopdeksel naar olieafscheider |
| Klimaatzones | Niet voor koude klimaatzones |
| Niet voor speciale uitvoeringscode | S842A, S4NEA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Cilinderkopdeksel, met klemmen
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2385092 |
- -13%
Zwart, Kunststof, met snelkoppelingen, 11 15 7 503 523
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 11 15 7 503 523 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, met snelkoppelingen, 11 15 7 533 346
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 11 15 7 533 346 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide)
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide), FPM (Fluor-Kautschuk), NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Slanglengte [mm] | 204 |
| Materiaal | PA (polyamide), FPM (Fluor-Kautschuk), NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Let op de serviceinformatie | |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppelingen, 11 61 7 559 530
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 11 61 7 559 530 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Slanglengte [mm] | 487 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter 1 [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Links, met snelkoppelingen
| Artikelnummer paar | 106517 |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, rechts, met snelkoppelingen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Artikelnummer paar | 106516 |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppelingen, 11 15 7 542 633
| Slanglengte [mm] | 224 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 11 15 7 542 633 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppelingen, 04L 103 493
| Slanglengte [mm] | 165 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 04L 103 493 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Met snelkoppelingen
| Slanglengte [mm] | 320 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 130 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppelingen, 11 15 7 533 341
| Slanglengte [mm] | 310 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 11 15 7 533 341 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06A 103 213 BG
| Slanglengte [mm] | 240 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 06A 103 213 BG |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Slanglengte [mm] | 265 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
11 15 7 559 528
| Slanglengte [mm] | 490 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Breedte [mm] | 240 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 11 15 7 559 528 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Slanglengte [mm] | 470 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Let op de serviceinformatie | |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Slanglengte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -27%
| Slanglengte [mm] | 310 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppelingen, 06F 103 235 A
| Slanglengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 06F 103 235 A |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.