Nissan Serena Brandstoffilter
Pijpfilter
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 225 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 165,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M36x1.5, Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Schroefdraadmaat 1 | M36x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4 - 16
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, BSG 15-130-001, 2,95
| Gewicht [g] | 1 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 74 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Hoogte 1 [mm] | 120 |
| Componentennummer | BSG 15-130-001 |
| Breedte (inch) | 2,95 |
| Hoogte (inch) | 7 |
| Lengte (inch) | 3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, UNF 3/4''-16
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, UNF 3/4''-16
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M36 x 1.5 - 6H, 3/4 x 16 - UNF - 2B, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 2 | M36 x 1.5 - 6H |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4 x 16 - UNF - 2B |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -39%
Opschroeffilter, M 36x1,5, UNF 3/4"-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Schroefdraad ingang | M 36x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | UNF 3/4"-16 |
- -16%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 157 |
M 36 X 1,5, 3/4-16 UNF, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M 36 X 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4-16 UNF |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 99 |
| Buitendraad 2 [mm] | 73 |
- -61%
3/4-16 UNF, Filter insert
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4-16 UNF |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
- -54%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81 |
- -56%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
- -59%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163,5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
Met aansluiting voor watersensor, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 149,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 89,7 |
- -68%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -69%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -38%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Voor OE nummer | 7606404 |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Filter insert, 1H0201511A
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 1H0201511A |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 0450905030 |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 156789 |
| Hoogte [mm] | 160 |
Filter insert, 1640041B00
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 61 |
| Voor OE nummer | 1640041B00 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 74 |
| Voor OE nummer | 0024772701 |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Filter insert, 16403G990A, 3/4" - 16 UNF
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 97 |
| Voor OE nummer | 16403G990A |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" - 16 UNF |
Filter insert, 1640501T70, 3/4" - 16 UNF
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | 1640501T70 |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" - 16 UNF |