×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Brandstoffilter
Terug naar Brandstoffilter
Modellen
- B-Max
- C-Max
- Capri
- Consul
- Cortina
-
Toon minder Toon meer
- Cortina Estate
- Cougar
- Courier
- Econovan
- Ecosport
- Edge
- Escort
- Fiesta
- Focus
- Fusion
- Galaxy
- Granada
- KA+
- Ka
- Kuga
- Maverick
- Mondeo
- Orion
- P100
- Puma
- Ranger
- S-Max
- Scorpio
- Sierra
- Taunus
- Taunus 12M
- Taunus 15M
- Taunus 17M
- Taunus 20M
- Taunus 20M Xl
- Taunus 26M Xl
- Tourneo
- Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect Mpv
- Transit
×
Brandstoffilter Alco Filter SP-973
Pijpfilter
SP-973
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
€ 25,63
€ 11,79
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Alco Filter SP-983
Opschroeffilter
SP-983
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 174,0 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87,0 |
€ 36,99
€ 18,86
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Filtron PM 844
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
PM 844
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 28,98
€ 11,59
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Filtron PP 848/5
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
PP 848/5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 173 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 102,39
€ 43,00
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Alco Filter FF-010
Pijpfilter
FF-010
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 106,5 |
| Buitendiameter [mm] | 35,5 |
€ 4,46
€ 2,41
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter HF-8964
Pijpfilter
HF-8964
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
€ 28,04
€ 14,02
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter SF-9968
Filter insert
SF-9968
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
€ 9,49
€ 4,74
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Hifi Filter SN 70286
Met waterafscheider, met wateraftapplug, Filter insert
SN 70286
| Filter type | Met waterafscheider, met wateraftapplug, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 200 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
€ 38,24
€ 32,50
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Jc Premium B33053PR
Pijpfilter
B33053PR
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
€ 29,57
€ 12,72
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Jc Premium B3C006PR
Pijpfilter
B3C006PR
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Breedte [mm] | 156 |
€ 82,28
€ 35,38
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Jc Premium B3G011PR
Pijpfilter
B3G011PR
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 81,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
€ 11,75
€ 4,82
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Jc Premium B3G031PR
Filter insert
B3G031PR
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
€ 15,97
€ 6,23
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Jc Premium B3G035PR
Filter insert
B3G035PR
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 124,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
€ 27,44
€ 11,80
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Mahle Original KC 223
Met wateraftapplug, Opschroeffilter
KC 223
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,4 |
| Nettogewicht [g] | 314 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,30 |
| Diameter 2 [mm] | 21,8 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79,3 |
| Hoogte [mm] | 195,7 |
| Diameter o-ring [mm] | 16,8 |
€ 76,93
€ 43,08
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Mahle Original KC 38
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
KC 38
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 420 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
€ 27,02
€ 15,40
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10043
Filter insert
FFF-10043
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
€ 35,33
€ 17,32
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10051
Filter insert
FFF-10051
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
€ 37,39
€ 18,32
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10091
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.5mm
FFF-10091
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
€ 39,93
€ 19,57
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10098
Pijpfilter
FFF-10098
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
€ 23,35
€ 11,68
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10109
Filter insert
FFF-10109
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
€ 78,77
€ 37,81
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10110
Pijpfilter
FFF-10110
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 58 |
| Buitendraad 2 [mm] | 51 |
€ 22,14
€ 11,07
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10112
Filter insert
FFF-10112
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
€ 89,06
€ 42,75
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10128
Opschroeffilter, M16x1.5mm, 3/4-16
FFF-10128
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 |
€ 18,03
€ 9,01
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10227
Pijpfilter
FFF-10227
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
€ 14,88
€ 7,44
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10272
Pijpfilter
FFF-10272
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 198 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 79 |
€ 70,30
€ 33,75
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10375
Filter insert
FFF-10375
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 207 |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 115 |
| Buitendraad 2 [mm] | 82 |
€ 81,31
€ 39,03
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10417
Met watersensor, Pijpfilter
FFF-10417
| Filter type | Met watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 112 |
| Buitendraad 2 [mm] | 98 |
€ 185,01
€ 86,95
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10418
Pijpfilter
FFF-10418
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 112 |
| Buitendraad 2 [mm] | 98 |
€ 184,04
€ 86,50
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10421
Pijpfilter
FFF-10421
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 111 |
| Buitendraad 2 [mm] | 98 |
€ 184,04
€ 86,50
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10459
Zonder watersensor, Pijpfilter
FFF-10459
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
€ 22,51
€ 11,25
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10480
Filter insert
FFF-10480
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
€ 13,07
€ 6,53
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10522
Pijpfilter, M10x1.5mm
FFF-10522
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
€ 34,40
€ 16,86
- -51%
Tijdelijk uitverkocht