×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi Q3 Brandstofdruk sensor
€ 126,80
€ 55,79
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473606
M10x1-6g
1473606
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 88,32
€ 88,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82381
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
82381
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 45,62
€ 45,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82386
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
82386
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 63,85
€ 63,85
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82428
04L919824C, M12x1,5, NTC
82428
| Voor OE nummer | 04L919824C |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,04
€ 14,04
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82428E
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
82428E
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,27
€ 11,27
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82429
03L919824D, NTC, Ovaal
82429
| Voor OE nummer | 03L919824D |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 33,60
€ 33,60
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825002
04B906054D, Ovaal
825002
| Voor OE nummer | 04B906054D |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 45,62
€ 45,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825004
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
825004
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 70,01
€ 70,01
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825045
04C906054C
825045
| Voor OE nummer | 04C906054C |
| Aantal contacten | 3 |
€ 60,81
€ 60,81
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V10-72-0146
Brandstofleiding, Ovaal
V10-72-0146
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 38,13
€ 55,28
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V10-72-0300
D-vorm
V10-72-0300
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 45,40
€ 63,56
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V10-72-1136-1
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Directe Injectie
V10-72-1136-1
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
€ 44,07
€ 56,85
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-1309
Met afdichtring
V10-72-1309
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 25,16
€ 31,94
Tijdelijk uitverkocht
€ 58,19
€ 83,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,19
€ 42,74
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Vemo V10-72-1442
NTC, Ovaal
V10-72-1442
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 24,72
€ 24,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 622 256
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met pakking, Ovaal
622 256
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 33,64
€ 13,46
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,34
€ 56,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 88,26
€ 75,02
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 151,69
€ 54,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Herth+Buss Elparts 70663001
Beige
70663001
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stekkerkleur | Beige |
€ 150,95
€ 58,87
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Herth+Buss Elparts 70663002
M18x1,5, antraciet/zwart
70663002
| Aansluitdraad | M18x1,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stekkerkleur | Antraciet/zwart |
€ 155,10
€ 60,49
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Herth+Buss Elparts 70669007
Ovaal, zwart
70669007
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 125,36
€ 43,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906136
Brandstoffilterbuis, Directe Injectie, OE
0906136
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 85,81
€ 85,81
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906193
Hochdruckseite, Directe Injectie
0906193
| Voor fabrikant | Hochdruckseite |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 75,40
€ 75,40
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906253
Niederdruckseite, Mulitpoint benzine injectie, Directe Injectie
0906253
| Voor fabrikant | Niederdruckseite |
| Druk (bar) | 11 |
| Brandstoftoevoer | Mulitpoint benzine injectie, Directe Injectie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 121,04
€ 121,04
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906295
Ovaal
0906295
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 80,04
€ 80,04
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken