Skoda Bougie
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Diameter [mm] | 20 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
M14, 16 [mm]
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 16 [mm] |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
M14
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
M14x1,25, 1-massa elektrode
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
M 14 x 1,25, voor voertuigen met gasinstallatie, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met gasinstallatie |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
63°, M12x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
- -55%
M14 x 1,25, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -43%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
2-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
4-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 4-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
BOSCH, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
NGK, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor fabrikant | NGK |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 12, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 14, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -91%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -81%
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
- -60%
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -80%
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -80%
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -52%