×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Leon Bougie
Bougie Beru By Driv Z176SB
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z176SB
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HPURX2 |
€ 90,36
€ 61,44
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z228
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z228
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DPUX02 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 20,70
€ 14,91
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z272SB
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z272SB
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HURU02 |
€ 22,80
€ 16,19
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 112 188
BOSCH, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
112 188
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 83,72
€ 33,49
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 117 105
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
117 105
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 371,72
€ 148,68
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 118 163
M 12, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
118 163
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 29,42
€ 11,76
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 118 502
M 14, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode
118 502
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 53,05
€ 21,22
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0090
Benzine, M14x1,25, Platium-middelelektrode
V99-75-0090
| Aantal contacten | 1 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 26,5 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Vervangen na km | 90000 |
| Bougie | Platium-middelelektrode |
€ 30,53
€ 30,53
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,56
€ 20,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1925
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1925
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 37,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3025
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3025
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3026
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3026
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 91512
M12 x 1,25, 16 mm, Aansluituitvoering ring (bekervormig), 1-massa elektrode
91512
| Weerstand [kOhm] | 1,4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Aansluituitvoering ring (bekervormig), 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
€ 30,15
€ 19,00
- -37%
Tijdelijk uitverkocht