×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Bougie
Terug naar Bougie
Modellen
- B-Max
- C-Max
- Capri
- Consul
- Corsair
-
Toon minder Toon meer
- Corsair Estate
- Cortina
- Cortina Estate
- Cougar
- Courier
- Econovan
- Ecosport
- Edge
- Escort
- Fiesta
- Focus
- Fusion
- GT
- Galaxy
- Granada
- KA+
- Ka
- Kuga
- Maverick
- Mondeo
- Orion
- P100
- Puma
- Ranger
- S-Max
- Scorpio
- Sierra
- Taunus
- Taunus 12M
- Taunus 15M
- Taunus 17M
- Taunus 20M
- Taunus 20M Xl
- Taunus 26M Xl
- Tourneo
- Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect Mpv
- Transit
- Zephyr
- Zodiac
×
Bougie Brisk 1623
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1623
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 74,11
€ 14,08
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1624
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1624
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 17,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 65,80
€ 26,32
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1706
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1706
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 58,99
€ 23,60
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1721
TUNING !!! RACING !!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
1721
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! RACING !! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 45000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 72,33
€ 28,93
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1898
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1898
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 17,92
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1900
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1900
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 97,97
€ 18,61
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1924
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1924
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 97,97
€ 39,19
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1925
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1925
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 37,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1959
Benzine, M12X1,25, Iridium-middenelektrode
1959
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 27,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 13 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 78,49
€ 29,04
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3025
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3025
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3026
TUNING !!!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
3026
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 108 954
4-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
108 954
| Bougie | 4-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 30,18
€ 18,40
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT1
Poly-V Tit, SAE, M12x1,25, 16 mm
UPT1
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 10,04
€ 7,24
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken