×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Patrol Autolamp
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0537W
EU 0537W
BAX9S (H6) SMD/LED AC Lampen 12V Xenon-Optiek Wit, set à 2 stuks, met CAN-bus ondersteuning
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privét...
€ 15,67
€ 6,43
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 0537WP
EU 0537WP
BAX9S (H6) SMD/LED DC (reverse pole) Lampen 12V Xenon-Optiek Wit, set à 2 stuks, met CAN-bus ondersteuning
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of...
€ 18,09
€ 3,80
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 2502W
EU 2502W
T-10 SuperBright LED Lampen 12V Wit (Stable), set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebru...
€ 9,62
€ 7,70
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 4008W
EU 4008W
T-10 LED Lampen 24V Super Wit, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt worden.
€ 5,95
€ 5,95
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Mijnautoonderdelen EU 4179W
EU 4179W
24V T10 3D SuperLED Lampen 'Xenon' Wit, set à 2 stuks
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enkel op privéterrein of gesloten circuit gebruikt wo...
€ 21,72
€ 9,56
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,46
€ 5,35
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,46
€ 6,51
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 073-271
P21W, ECE-getest
8GA 002 073-271
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | LONG LIFE UP TO 3x LONGER LIFETIME |
€ 20,42
€ 7,15
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032219
R5W, BA15s
032219
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 4,88
€ 4,39
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032221
R10W, BA15s
032221
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 9,28
€ 8,35
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032500
H1, Blisterverpaking
032500
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 8,52
€ 7,67
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032501
H1, P14.5s
032501
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 5,23
€ 4,71
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032502
H1, Blisterverpaking
032502
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 10,24
€ 9,21
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032503
H1, P14.5s
032503
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 6,17
€ 5,55
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032504
H1, Blisterverpaking
032504
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 9,98
€ 8,99
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032505
H1, P14.5s
032505
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 8,03
€ 7,24
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032506
H1, Blisterverpaking
032506
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 9,46
€ 8,52
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032507
H1, P14.5s
032507
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 7,51
€ 6,76
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032508
60/55, H4, Blisterverpaking
032508
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 16,20
€ 14,58
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032511
60/55, H4, P43t-38
032511
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 8,00
€ 7,20
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032512
60/55, H4, Blisterverpaking
032512
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 12,52
€ 11,28
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032513
60/55, H4, P43t-38
032513
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 10,15
€ 9,14
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032515
60/55, H4, P43t-38
032515
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 9,12
€ 8,22
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032700
W5W, W2.1x9.5d
032700
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 26,92
€ 23,69
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12866CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12866CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,50
€ 1,37
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866CU31B1
0,6, LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866CU31B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 6,49
€ 6,49
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11866WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
11866WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,95
€ 9,86
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,67
€ 10,66
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Lampen sets Mijnautoonderdelen DW H4NP
DW H4NP
Night Premium +80% Blauw H4 60/55W/12V/3500K Halogeen Lampen, set à 2 stuks (E13)
Deze lampen imiteren Xenon verlichting en geven krachtige en heldere lichtstralen af (tot 80% meer licht!). Het UV-glas voorkomt het vergelen van de reflectoren. Wordt per set à 2 stuks geleverd.
De lampen geven een...
€ 24,95
€ 24,95
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging koplampen Mijnautoonderdelen DW H701W1
DW H701W1
AutoStyle Superwhite Blue Xenon-Optiek Halogeen lampen. Deze lampen imiteren Xenon verlichting en geven krachtige en heldere lichtstralen af. Het UV-glas voorkomt het vergelen van de reflectoren. Wordt geleverd per enkele stuks.
De lampen geven een sterk wit licht waarmee je jouw auto een moderne...
€ 7,95
€ 7,95
Tijdelijk uitverkocht