Nissan Leaf onderdelen
Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2
| Specificatie | Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2, Mitsubishi Fluid J3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2
| Specificatie | Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2, Mitsubishi Fluid J3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/6, Rechts onder, Links onder, R-M14×1,5
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,7 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts onder, Links onder
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Gewicht [kg] | 0,37 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8, rechts, Links, Bovenaan
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Bovenaan |
| Schroefdraadmaat | R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Gewicht [kg] | 0,62 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/6, rechts, Links, Buiten
| Conushelling | 1/6 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Buiten |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 12,9 |
| Gewicht [kg] | 0,38 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/5, rechts, Links, Buiten
| Conushelling | 1/5 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Buiten |
| Schroefdraadmaat | R-M10×1,25, R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 11,6 |
| Gewicht [kg] | 0,64 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/5, Links, Buiten, R-M10×1,25
| Conushelling | 1/5 |
| Inbouwplaats | Links, Buiten |
| Schroefdraadmaat | R-M10×1,25, R-M14×1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 11,8 |
| Gewicht [kg] | 0,61 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, rechts, R-M12×1,25, R-M16×1,0
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25, R-M16×1,0 |
| Gewicht [kg] | 0,475 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Onder, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 11.2010 |
| Productiedatum tot | 01.2013 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 91 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 99 |
| Buitendraad 2 [mm] | 139 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, W21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Midden |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, H8, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H8 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Rechts onder, rood, 325-2901L-UQ
| Inbouwplaats | Achter, Rechts onder |
| Kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 325-2901L-UQ |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Oranje, Geschroefd
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Behuizingskleur | Oranje |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, z piasta
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor fabrikant | Z piasta |
| Breedte [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 148 |
| Aantal wielbouten | 5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Achteras
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,7 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25, M12, Achter
| Binnendraad 1 [mm] | M12x1.25 |
| Lengte [mm] | 47 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Inbouwplaats | Achter |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ingebouwde slijtagesensor, Sumitomo
| Breedte [mm] | 142 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Sumitomo |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, D1060-4KJ1A, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 54, 166 |
| Voor OE nummer | D1060-4KJ1A |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 16,1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CE, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Met kleppen
| Draaimoment [Nm] | 6 |
| Controleteken | CE |
| Kenletter | 3150 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met sleuf |
| Toegestane maximale snelheid | 250 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Ventielkleur | Zilver |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Uitzethoogte [mm] | 2,4 |
| Kopdiameter | 13 |
| Hoogte [mm] | 20,7 |
| Inbouwdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,8 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.