Nissan Leaf onderdelen
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (2 zuigers), Grijs gietijzer, NISSAN
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | NISSAN |
| Voor remschijfdikte [mm] | 28 |
| Artikelnummer paar | 740532 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (2 zuigers), Grijs gietijzer, NISSAN
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | NISSAN |
| Voor remschijfdikte [mm] | 28 |
| Artikelnummer paar | 740531 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, AKEBONO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 740561 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 560 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pijpleiding, Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpleiding |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 148 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 21,3 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8", Buitendraad, Met afdichtring
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 20 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" |
| Draadtype | Buitendraad |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, SL 6470
| Lengte [mm] | 636 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | SL 6470 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, SL 6469
| Lengte [mm] | 636 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | SL 6469 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, SL 6473
| Lengte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | SL 6473 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, SL 6471
| Lengte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | SL 6471 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3/8 " 14 UNF, Ovaal
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8 " 14 UNF |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabellengte [mm] | 1365 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubber/Metaal, zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Vooras rechts, Vooras links
| Dikte [mm] | 36 |
| Binnendiameter [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 139 |
| Materiaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 54 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal, met rubberladers
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | ADBP860153 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Rubber/Metaal, zonder kogellager, ADN180177
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Artikelnummer paar | ADN180177 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,8 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.