Nissan Leaf onderdelen
H11, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder
| Lengte [mm] | 69 |
| Inbouwplaats | Achteras onder |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8-24UNF Male, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24UNF Male |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Onder |
| Gewicht [kg] | 3,358 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1/5, rechts, Links, Buiten
| Conushelling | 1/5 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Buiten |
| Schroefdraadmaat | R-M10×1,25, R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 11,6 |
| Gewicht [kg] | 0,64 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1/5, rechts, Buiten, R-M10×1,25
| Conushelling | 1/5 |
| Inbouwplaats | Rechts, Buiten |
| Schroefdraadmaat | R-M10×1,25, R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 11,8 |
| Gewicht [kg] | 0,635 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Vooras, Onder, Aan beide zijden
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 43 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Aan beide zijden |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Rechts voor, Pinch Bolt 18mm
| Hoogte [mm] | 80 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lengte [mm] | 540 |
| Breedte [mm] | 280 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Kunststof
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum vanaf | 11.2010 |
| Productiedatum tot | 12.2017 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), chroom
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Kleur | Chroom |
| Productiedatum vanaf | 01.2013 |
| Productiedatum tot | 12.2017 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 11.2010 |
| Productiedatum tot | 01.2013 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Chroom, Links voor
| Kleur | Chroom |
| Productiedatum vanaf | 11.2010 |
| Productiedatum tot | 12.2017 |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Chroom, Rechts voor
| Kleur | Chroom |
| Productiedatum vanaf | 11.2010 |
| Productiedatum tot | 12.2017 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, Links, Bol-vormig, Verwarmd
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Enkel in combinatie met | OEM |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, rechts, Bol-vormig, Verwarmd
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Enkel in combinatie met | OEM |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, CERTIFIED QUALITY, Links, Bol-vormig
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Hoogte [cm] | 4,3 |
| Breedte [cm] | 12,2 |
| Lengte [cm] | 19,2 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Enkel in combinatie met | OEM |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, CERTIFIED QUALITY, rechts, Bol-vormig
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Hoogte [cm] | 4,3 |
| Breedte [cm] | 12,2 |
| Lengte [cm] | 19,2 |
| Kwaliteit | CERTIFIED QUALITY |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Enkel in combinatie met | OEM |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 11.2010 |
| Productiedatum tot | 01.2013 |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Productiedatum vanaf | 11.2010 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productiedatum tot | 12.2017 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Productiedatum vanaf | 11.2010 |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum tot | 12.2017 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Rechts onder, rood, 325-2901L-UQ
| Inbouwplaats | Achter, Rechts onder |
| Kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 325-2901L-UQ |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Oranje, Geschroefd
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Behuizingskleur | Oranje |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, zilver, grijs
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Ventielkleur | Zilver |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WY21W, W3x16d, Oranje
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Bol-vormig, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 15 |
| Breedte [cm] | 2,5 |
| Lengte [cm] | 17,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.