Nissan Leaf onderdelen
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | E43023NA0C |
| Artikelnummer paar | MM-10118 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Voor OE nummer | E562103NL0A |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Aan beide zijden, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, M12X1,25, M10X1,25
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Totale hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lengte [mm] | 212 |
| Binnendraad [mm] | M12X1,25 |
| Buitendraad [mm] | M10X1,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, M12X1,25, M10X1,25
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Totale hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lengte [mm] | 212 |
| Binnendraad [mm] | M12X1,25 |
| Buitendraad [mm] | M10X1,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vuistzadel, AKEBONO, Gietijzer, BHN1436E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHN1436E |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 39,88 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vuistzadel, AKEBONO, Gietijzer, BHN1435E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHN1435E |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 39,88 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (2 zuigers), NISSIN, Gietijzer, BHU389E
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Voor fabrikant | NISSIN |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHU389E |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
254111KL5A, Links achter
| Voor OE nummer | 254111KL5A |
| Aantal contacten | 5 |
| Inbouwplaats | Links achter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rechts, P13W, H8
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lamptype | P13W, H8 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 148 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 164 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 54 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 142 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 56 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | ADN186129 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras links, met borgmoer, ADN187240
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 192 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | ADN187240 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, met borgmoer, ADN187239
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 192 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | ADN187239 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, AKEBONO
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 45 |
| Remsysteem | AKEBONO |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, TRW
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remsysteem | TRW |
| Aantal contacten | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Staal, AKEBONO
| Diameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Hoogte [mm] | 46 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, NIS
| Diameter [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | NIS |
| Hoogte [mm] | 51 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, NBK
| Trommeldiameter [mm] | 170 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | NBK |
- -61%
Vooras, NISSAN
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 45 |
| Remsysteem | NISSAN |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, NISSIN
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 57 |
| Remsysteem | NISSIN |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 410011FE0A, NISSIN
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 410011FE0A |
| Diameter [mm] | 57 |
| Remsysteem | NISSIN |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, NIS
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 45 |
| Remsysteem | NIS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 440013NA0A, AKEBONO
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 440013NA0A |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | AKEBONO |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.