Nissan Leaf onderdelen
Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 43 |
| Breedte [mm] | 43 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Links, Plaatstaal
| Hoogte [mm] | 80 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Links |
| Lengte [mm] | 540 |
| Breedte [mm] | 280 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC2497 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, rechts, Plaatstaal
| Hoogte [mm] | 80 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, rechts |
| Lengte [mm] | 540 |
| Breedte [mm] | 280 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC2496 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter 1 [mm] | 58 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Dikte 1 [mm] | 53 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Dikte 1 [mm] | 49 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 109 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, met klemmen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 166 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 109345 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 106304 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8 " 14 UNF, Ovaal
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8 " 14 UNF |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabellengte [mm] | 1365 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm, Met zekerheidsring
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 57 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1, ISO 4925 Class 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1, ISO 4925 Class 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Plaatstaal, met rubberladers
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 182035 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Breedte [mm] | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Aluminium |
- -17%
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 19 |
| Spanbereik van [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Binnen, Vooras links, Roestvrij staal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Binnen, Vooras links |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 56 |
| Spanbereik van [mm] | 48 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Lengte [mm] | 198 |
| Diameter [mm] | 10,2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Lengte [mm] | 198 |
| Diameter [mm] | 10,2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | TT30/13X182A |
- -29%
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.