Nissan Leaf onderdelen
H9, PGJ19-5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -46%
WY21W, Doos, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
HB3, Doos, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -42%
ZF Lifeguard eFluid1, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard eFluid1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Tokico
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 163,8 |
| Dikte [mm] | 15,4 |
| Hoogte [mm] | 54,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Tokico |
| WVA-nummer | 24227 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -29%
H9, PGJ19-5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
- -29%
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 148 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 339407 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 339406 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Gewicht [kg] | 2,78 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 337 |
| Buitendiameter [mm] | 169 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -49%
Achteras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 13,8 |
| Gewicht [kg] | 2,17 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 251 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
- -8%
Geventileerd, E1 90R-02C0502/1560, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 14 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0502/1560 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0957/2544, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0957/2544 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1094-8200 D1548-875, E9 90R-02A0841/1300, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D1094-8200 D1548-875 |
| Controleteken | E9 90R-02A0841/1300 |
| Hoogte 1 [mm] | 54 |
| Hoogte 2 [mm] | 54 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Tokico |
| Breedte 1 [mm] | 163,9 |
| Breedte 2 [mm] | 163,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
| Dikte 2 [mm] | 16,5 |
| WVA-nummer | 24228, 24227 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1650-8878, E9 90R-02A0823/4685, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D1650-8878 |
| Controleteken | E9 90R-02A0823/4685 |
| Hoogte 1 [mm] | 55,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 55,4 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Sumitomo |
| Breedte 1 [mm] | 141,7 |
| Breedte 2 [mm] | 141,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16,2 |
| Dikte 2 [mm] | 16,2 |
| WVA-nummer | 25582, 25581 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1393-8501, E1 90R-02A0981/0682, Met toebehoren, Akebono
| FMSI-code | D1393-8501 |
| Controleteken | E1 90R-02A0981/0682 |
| Hoogte 1 [mm] | 38,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 38,8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 105,6 |
| Breedte 2 [mm] | 105,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 14,9 |
| Dikte 2 [mm] | 14,9 |
| WVA-nummer | 24872 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1965-9190, E9 90R-02A1687/3975, Met toebehoren, TRW
| FMSI-code | D1965-9190 |
| Controleteken | E9 90R-02A1687/3975 |
| Hoogte 1 [mm] | 44,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 47 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 1 [mm] | 103,7 |
| Breedte 2 [mm] | 103,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15,2 |
| Dikte 2 [mm] | 15,2 |
| WVA-nummer | 25967, 25966, 25965 |
- -63%
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MANDO
| Breedte [mm] | 32 |
| Remsysteem | MANDO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, Staal, M12x1.25
| Hoogte [mm] | 75 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 284 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.