Mini Clubvan onderdelen
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -40%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -47%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H8, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -41%
H8, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -41%
H8, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Box
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6200 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Doos
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%
D1S (gasontladingslamp), Box
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -4%
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -23%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN, VAG, VAUXHALL, SUZUKI, SKODA, SCANIA, RENAULT VEHICLES, RENAULT TRUCK, PSA, PEUGEOT, OPEL, NISSAN, NEW HOLLAND, MINI, MOXY, MERCEDES TRUCK, MAZDA, MAN, LANCIA, KOBELCO, KOMATSU, GM, FIAT, FORD, DS, DAF, CITROEN, CHEVROLET, CASE I.H., CATERPILLAR, AUDI, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | SD709, SD7V16, SD7H15, SD7H13, SD7C16, SD6V12, SD6V10, SD6C12, SD5H09, SD5C12 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
113/109, PSA, TOYOTA, PEUGEOT
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 52, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 113/109 |
| Voor fabrikant | PSA, TOYOTA, PEUGEOT, FIAT, CITROEN, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | PSA, CITROEN, PEUGEOT |
| Type | V6 |
| Compressor ID | SD6V12, SD6C12, SD7V16, SD5C12, SD7C16 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Geknikt
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -23%
Zonder kabel, Geknikt
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -9%
Met kabel, Geknikt
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 681 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -31%
Aluminium, Electrisch-pneumatisch, Hoekig
| Materiaal | Aluminium |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 01, VW 505 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 01, VW 505 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.31, MB 226.5, Ford WSSM2C917-A, BMW LL04 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, MB 229.31, GM Dexos 2, BMW LL04 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.5, MB 229.3, GM LL-B 025, GM LL-A 025, FIAT 9.55535-G1, BMW LL01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Volledig synthetisch, RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, GM Dexos 2, Ford WSSM2C917-A, BMW LL04 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 507 00, VW 504 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 507 00, VW 504 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | PORSCHE C30, MB 229.51, MB 229.31, BMW LL04 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu, Synthetische olie, Toyota CVTF TC
| Specificatie | VW/ Audi G 055 190, VW G 060 162 (Lifegu |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota CVTF TC, Toyota ATF t-IV, MB 236.91, MB 236.20, GM Dexron III H, Ford Mercon LV, Ford Mercon C, Chrysler ATF +4, Aisin Warner JWS 330 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2,5 |
| Kopdiameter | 12 |
| Lengte 2 [mm] | 11 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 1,5 |
| Kopdiameter | 8 |
| Lengte 2 [mm] | 17 |
| Inbouwdiameter [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4,8
| Kophoogte [mm] | 2,8 |
| Kopdiameter | 16 |
| Schroefdraadmaat | 4,8 |
| Hoogte [mm] | 17,2 |
| Inbouwbreedte [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.