Mini Clubvan onderdelen
| Spandiepte [mm] | 5 |
| Kophoogte [mm] | 1 |
| Kopdiameter | 14 |
| Lengte 2 [mm] | 14 |
| Inbouwdiameter [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 1,3 |
| Kopdiameter | 15 |
| Lengte 2 [mm] | 14 |
| Inbouwdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 7,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,8 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 7,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 36 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met buitendraad, Met binnendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 422 |
| Draadtype | Met buitendraad, Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stofkap, Met moer, M22x1.5
| Stofkap | Met stofkap |
| Lengte [mm] | 619 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 33 |
| Ruilartikel | |
| Lengte 2 [mm] | 56 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 81 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 79 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,59 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, DENSO
| Brutogewicht [g] | 4360 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,64 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -41%
Aanpassing W5W naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H6W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -40%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -27%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -48%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -51%
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 44 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving HL ALLSEASON H4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22/24, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/24 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1850 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY GEN 2 |
60/55, H4, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -35%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -50%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.