Mg MGF onderdelen
SN, A3/B3, MB229.1, 15W-40
| Bruto gewicht [kg] | 0,991 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
RENAULT RN0700, PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, MB229.3
| Bruto gewicht [kg] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0700, PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, MB229.3 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -58%
RENAULT RN0700, PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, MB229.3
| Bruto gewicht [kg] | 4,635 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0700, PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, MB229.3 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -65%
PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700
| Bruto gewicht [kg] | 0,987 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.3 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -69%
PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700
| Bruto gewicht [kg] | 4,635 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.3 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -57%
PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700
| Bruto gewicht [kg] | 3,936 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.3 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -65%
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.1H
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.1H |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -95%
SN, A3/B3, MB229.1, 15W-40
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB229.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
- -99%
CF, SL, A3/B4, MB 229.1H
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1H |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-50 |
- -98%
RENAULT RN0700, PSA B71 2300, VW 501 01 505 00, MB229.3
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0700, PSA B71 2300 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 505 00, MB229.3 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -61%
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, DOT 4, DOT 3
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
- -68%
OE EQUIVALENT, CDU51L, M14X1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | CDU51L |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
OE EQUIVALENT, 1/8 - 27NPT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/8 - 27NPT |
| Druk (bar) | 0,3 |
82.526A2, M 12x1,5, MEK000030L, 13 62 1 433 076
| Alternatief artikel | 82.526A2 |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK000030L, 13 62 1 433 076 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
GENUINE
| Artikelnummer paar | 94.338, 94.235 |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -19%
ZF TE-ML 03C, 10W, Caterpillar TO-4, Allison C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, Caterpillar TO-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Fabrieksadvies voor olie | Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
ZF TE-ML 03C, 10W, Caterpillar TO-4, Allison C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, Caterpillar TO-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Fabrieksadvies voor olie | Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
Benzine
| Weerstand [Ohm] | 14,5 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 150 |
Draairichting tegen de klok in, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 60 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 130 |
| Bevestigingshoek [graden] | 60 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 13 |
| Gatdiameter [mm] | 13 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 231 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -30%
Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, 1 987 470 625, 0 986 135 408
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 625 |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 408 |
| Binnen breedte [mm] | 50,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
- -28%
Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, 1 987 470 625, 0 986 134 408
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 625 |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 408 |
| Binnen breedte [mm] | 50,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
- -28%
Zwevend remzadel, Gietijzer, Girling, 0 986 474 773
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Girling |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 773 |
| Binnen breedte [mm] | 66 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -28%
Zwevend remzadel, Gietijzer, Girling, 0 986 474 772
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Girling |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 772 |
| Binnen breedte [mm] | 66 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -28%
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart, wit
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Stekkerkleur | Wit |
Doos, massief, Met schroeven, R90 Homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25 |
| Bundeltype | Doos |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 6,82 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 95 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
- -60%
Doos, Geventileerd, Zonder schroeven, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 31,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32 |
| Bundeltype | Doos |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Gatdiameter [mm] | 57,9 |
| Gewicht [kg] | 13,67 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 95 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Hoogte [mm] | 38,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 304 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
- -60%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, met afgeschuinde rand
| Lengte [mm] | 114,8 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 21518 |