Mg MGF onderdelen
Vat, Renault Type D, BS 6580, SAE J1034
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | Renault Type D, BS 6580, SAE J1034, JASO M325, Liebherr MD1-36-130, Volvo VCS, ASTM D3306, DTFR 29D110 (MB 326., VW TL-774 F (G12+), Komatsu 07.892, Ford WSS-M, MAN 324 Typ SNF, ASTM D4985, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), GM 6277M, AFNOR NFR 15-601, ASTM D4656, John Deere JDM H5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, BS 6580, ASTM D3306, VW TL-774 D (G12)
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306, VW TL-774 D (G12), Renault Type D, NATO S-759, ASTM D4656, ASTM D4985, Toyota TSK 2601G-8A, JASO M325, VW TL-774 F (G12+) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad, U + U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 510 |
| Lengte 2 [mm] | 510 |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lengte 1 [inch] | 20 |
| Lengte 2 [inch] | 20 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -2%
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
R10W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -3%
R10W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -53%
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -46%
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -48%
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -38%
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED C5W |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wit, 0,6, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -8%
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
13/16" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 13/16" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72,3 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
15W-40, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, VW 505 00, VW 501 01, MB 228.3, VW 501 01/505 00, Renault RLD-2, MAN 3275, MB 229.1, MTU Type 2, CAT ECF-1-a/ECF-2, Deutz DQC-III, Cummins CES 20076, Mack EO-M PLUS |
| Inhoud [liter] | 20 |
| API specificaties | CI-4/SL |
| ACEA specificaties | E2, E7, A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 13/16-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 13/16-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, Schroefaansluiting, Geluidsensor, Met afdichtring
| Aantal nokken | 3 |
| Vorm | Ovaal |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Bag-in-box
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Gelakt, zwart
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 95 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Centreringdiameter [mm] | 66,3 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.