Mg MGF onderdelen
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL766-Z, Fles, Nitraat vrij, DOT 4
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL766-Z |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210, ASTM D4985
| Specificatie | GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 326.3, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110, Deutz DQC CB-14, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA C3, VW 504.00, MB 229.51
| Specificatie | API SN/CF, ACEA C3, VW 504.00, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, Porsche C30, VW 507.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00
| Specificatie | API SN/CF, ACEA C3, MB 229.31, VW 504.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.51, VW 507.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Fles
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Jerrycan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Kan
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C3, MB 229.52, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C3, MB 229.52 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi SP-IV, ATF-Z1, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron III, Hyundai/KIA CVT-1, MB 236.1 - 236.11, VW G 052 180
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATF-Z1, Mitsubishi SP-IV, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 025, Honda, GM Dexron III, Honda/Kia/Mitsubishi
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Mercon V, MB 236.1 - 236.11, ATF RED 1K
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -42%
C5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED C5W |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wit, 0,6, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -8%
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -4%
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -31%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 505.01, Fiat 9.55535-GH2, Renault RN0700, VW 505.00
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.