Mg Mg 6 onderdelen
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 13/16-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 13/16-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, SPH-IV, DSI H 6-SPEED TRANSM, Jaguar Fluid 8432
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, DSI H 6-SPEED TRANSM, CHRYSLER 68157995AA, Aisin Warner AW-1
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 0,984 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 18,1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Tariefpost | 27101983 |
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, API SP, API SN Plus, API SN
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jaso 1-A LV, ZF all 3&4 speed, ZF 5 HP 24A, WSS-M2C924-A
| Specificatie | Jaso 1-A LV |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF all 3&4 speed, ZF 5 HP 24A, WSS-M2C924-A, WSS-M2C 922-A1, VW G 052 162, VW G-055-025-A2, VW 5HP, Volvo PN 31256774, Volvo PN 31256675, Volvo PN 1161640, Volvo PN 1161621, Volvo PN 1161540, Volvo PN 1161521, Type A suffix A, Toyota ATF WS, Toyota ATF T-IV, Toyota ATF T-III, Toyota ATF D-III, TE-ML 21L, TE-ML 11B, TE-ML 09, TE-ML 05L, Suzuki JWS 3309, Suzuki ATF AW-1, Suzuki ATF 3317, Suzuki ATF 3314, Suzuki ATF 2384K, Suzuki ATF 2326, Suzuki AT OIL 5D06, Subaru K0140Y0700, Subaru Dexron®-II, Subaru ATF, ATF HP, Subaru ATF 5AT, Saturn GM9986195, Saab T-IV (JWS 3309), RenaultSamsung ATF-D, Porsche ZF 5HP20, Porsche ZF 5HP19FL, Porsche Z 000169756, Porsche T-IV JWS3309, Porsche LT71141, Porsche ATF3403-M115, Porsche 00004320528, Porsche 00004320509, Peugeot ZF 4HP20, Peugeot Z 000169756, Peugeot (PSA) AL4, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid K, Nissan Matic Fluid J, Nissan Matic Fluid D, Nissan Matic Fluid C, MS 7176-E, Mitsubishi Dia SPIII, Mitsubishi Dia SP-II, Mitsubishi Dia SK, Mitsubishi Dia J2/3, Mitsubishi Dia AW, MINI COOPER T-IV, MERCON ., Mazda ATF S-1/N-1, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF FZ/F-1, Mazda ATF D-II, MAZDA ATF 3317, M2950-S, Lexus JWS 3309, Kia SP-IV M, Kia SP-4 04500-00115, Kia JWS 3314, Kia Dex-II/SP-II, Kia ATF Red 1, Kia 040000C90SG, JEEP ATF+3, Jeep 05127382AA, Jaso 2-A, Jaso 1-A LV, Jaguar K17, Jaguar JLM20292, Jaguar JLM20238, Jaguar ATF LT71141, Jaguar ATF 3403 M115, ISUZU SCS Fluid, ISUZU PSF, ISUZU BESCO ATF SP, ISUZU BESCO ATF-III, ISUZU 08200-9001, I-286-S, Hyundai/Kia SP-IV-RR, Hyundai/Kia SP-III, Hyundai SP-IV M, Hyundai SP-4, Hyundai JWS 3314, Hyundai Dex-II/SP-II, Hyundai 040000C90SG, Honda DW-1, Honda ATF-Z1, Ford XT-2-QSM (Syn), Ford XT-2-QDX (M), Ford XL-12 fluid, Ford FNR5, FIAT T-IV type, ESP-M2C166-H, ESP-M2C138CJ, Dodge AS 68 RC, Dodge 05127382AA, DEXRON IIIH ., DEXRON IIIG ., DEXRON IIE ., DEXRON IID ., DEXRON II ., Citroen (PSA) AL4, Citreon Z 000169756, Chrysler ATF+2, Chrysler AS 68 RC, Chrysler 05127382AA, Chrysler +3 MS7176E, Caterpillar TO-2, BMW ZF 5HP18FL,24,30, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW JWS 3309 (T-IV), BMW ETL-8072B, BMW 7045E, Audi G 055 025 A2, Audi G 053 025-A2, Audi G 052 162, Audi G 052 025-A2, AUDI G-055-025-A2, Audi 5 HP LT71141, AMC ATF+3, Allison C-4, Acura ATF-Z1, 99991754700A2, 97340, 97335, 97325, Renault Matic D2 |
| Vrijgave van de fabrikant | DEXRON-VI . |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, BSG 15-202-005
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Componentennummer | BSG 15-202-005 |
| Technisch informatienummer | 21934 173 0 5 |
| WVA-nummer | 21934 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82028700 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.0 Cr P
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.0 Cr P |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 391 |
| Breedte [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 22 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -41%
Aanpassing W5W naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving HL ALLSEASON H7 |
- -20%
LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.