Mazda Cx-5 onderdelen
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, AKEBONO
| Aantal | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | AKEBONO |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, OCS 4
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 190 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,9 |
| Diameter 2 [mm] | 61,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,2 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CONDENSOR MET DROGER 2.0i / 2.5i 640x370x16
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 370 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MISTLICHT LINKS -12/16
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Artikelnummer paar | 2749996 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS RECHTS Verwarmbaar Side Assist
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Artikelnummer paar | 2773835 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel -22 Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2773932 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS RECHTS -15 Verwarmbaar Side Assist Voor OE spiegel
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Artikelnummer paar | 2780835 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS RECHTS -15 Verwarmbaar Voor OE spiegel
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Artikelnummer paar | 2780837 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Binnen
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2780924 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 2791916 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 15,54 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 15 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Adapter overflow pipe 16mm -> 8mm
| Diameter 1/2 [mm] | 16 -> 8 |
| Pasvorm | Universeel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Cap Small New Model(Jap.) Openingsdruk : 1,1BAR
| Smalle uitvoering | |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OPTIEK L.& R. SAE 167X106 H4 -STDLICHT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Let op technische data | |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtfunctie | Zonder zijlicht |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lengte [mm] | 167 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 970 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® UNIQUE FIT |
Vooras links en rechts
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 109,5 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 44 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Vooras rechts, Vooras links, Met ABS sensorring
| Materiaal afdichtlip | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 43 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 139 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blisterverpaking, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitstuk |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Buislengte [mm] | 500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Hoeveelheid | Set |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Achteras links, Koppelstang
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 150 |
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 48125 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 252 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 4 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Brutogewicht [g] | 273 |
| Gewicht [g] | 201 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Brutogewicht [g] | 109 |
| Gewicht [g] | 72 |
| Lengte [mm] | 345 |
| Lengte (inch) | 14 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Solid SAE, M12x1.25, 14 mm
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 40 |
| Gewicht [g] | 37 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.