Mazda Cx-3 onderdelen
1336P0, Met behuizing, Met pakking, Kunststof
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 160 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 1336P0 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Productiedatum vanaf | 05.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL139
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL139 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,2 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
MODDERKUIP RECHTS VOORSPATBORD -18
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 2791433 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SIERLIJST VOOR WIELBOOG RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 2791521 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS RECHTS Verwarmbaar Side Assist
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Artikelnummer paar | 2791835 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| Bruto gewicht [kg] | 4,54 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 226 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 104 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22625, 22624, 22623 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Staal, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Standaard | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 345 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 212171 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, Aluminium, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 34 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Zwart, Staal
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -12%
ECE-R90, Low-Metallic, Met slijtage-waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 104,2 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 43,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| WVA-nummer | 22623 |
- -62%
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1
| Bruto gewicht [kg] | 3,656 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FORD WSS-M2C947-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, API CF, ACEA A5/B5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53036, STJLR.03.5003 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 205 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Aantal | 1 |
- -52%
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,35 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
- -23%
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 0,961 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 4,505 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,3 |
| Minimale dikte [mm] | 7,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 35,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 281 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -62%
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 900 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II