Mazda Cx-3 onderdelen
CE, FCC, IC, Oranje, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, zilver
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Kleur | Oranje |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Ventielkleur | Zilver |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 955 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Zwart, Met vaste kogelkop, 55R
| Kleur | Zwart |
| Aanhanginrichting | Met vaste kogelkop |
| Controleteken | 55R |
| D-waarde [kN] | 7,6 |
| Verticale belasting [kg] | 75 |
| Getrokken massa [kg] | 1200 |
| Gewicht [kg] | 18,3 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Achteras
| Minimale dikte [mm] | 7 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 265 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Sluiter, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Type stekker | Platte stekker |
- -34%
E9 90R-02A1248/3846, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Akebono
| Breedte [mm] | 141,0 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Hoogte [mm] | 55,8 |
| Controleteken | E9 90R-02A1248/3846 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0531.2 |
| MAPP code beschikbaar |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0115/1127, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13,0 |
| Binnendiameter [mm] | 143,0 |
| Minimale dikte [mm] | 23,0 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0115/1127 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 295,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, EFB batterij, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Koudstartstroom EN (A) | 750 |
| Pooluitvoering | EN |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Massief, High carbon, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,3 |
| Minimale dikte [mm] | 7 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 265 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 25,3 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
- -24%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, TRW
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 104,3 |
| Dikte [mm] | 15,4 |
| Hoogte [mm] | 43,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 22623 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Akebono
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 104,7 |
| Dikte [mm] | 14,4 |
| Hoogte [mm] | 43,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 25540 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VKM 64065, Hydraulisch
| Alternatieve reparatieset | VKM 64065 |
| Diameter [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 25,5 |
| Spanrolbediening | Hydraulisch |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Breedte [mm] | 104,2 |
| Dikte [mm] | 15,3 |
| Hoogte [mm] | 43,3 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aantal klemmen | 8 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 7,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,5 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 281 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -54%
S560 13H50A, DENSO, Mazda, elektrisch bediend
| Brutogewicht [g] | 660 |
| Gewicht [g] | 460 |
| Voor OE nummer | S560 13H50A |
| Kwaliteit | DENSO |
| Voor fabrikant | Mazda |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 109 |
| Gewicht [g] | 81 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | S550188G1 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02C0957/2551, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0957/2551 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Massief, E1 90R-02C0250/1775, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 7,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,5 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0250/1775 |
| Hoogte [mm] | 35,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 281 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2042-9271, E9 90R-02A0825/4857, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren
| FMSI-code | D2042-9271 |
| Controleteken | E9 90R-02A0825/4857 |
| Hoogte 1 [mm] | 43,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 43,3 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 1 [mm] | 104,2 |
| Breedte 2 [mm] | 104,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15,3 |
| Dikte 2 [mm] | 15,3 |
| WVA-nummer | 22625, 22624, 22623 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AKEBONO, E9 90R-02A0118/3536, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 104,7 |
| Dikte [mm] | 14,4 |
| Hoogte [mm] | 43,6 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R-02A0118/3536 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -44%
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 1920KP, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 7,5 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Voor OE nummer | 9804220580 |
- -97%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E20 90R-02A0133/0045, Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 104,7 |
| Dikte [mm] | 14,4 |
| Hoogte [mm] | 43,1 |
| Controleteken | E20 90R-02A0133/0045 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | AKEBONO |
| WVA-nummer | 25541, 25540 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.