Mazda Bt-50 onderdelen
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 100 |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 303 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Poolvolgorde | 1 |
| 0005 | B01 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 105 |
| Hoogte [mm] | 242 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Lengte [mm] | 330 |
| Koudstartstroom DIN (A) | 640 |
| Poolvolgorde | 9 |
| 0005 | B01 |
| Pooluitvoering | 1 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HYUNDAI, HALLA, FS, HS-18
| Diameter tot [mm] | 66 |
| Diameter van [mm] | 64 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Voor fabrikant | HYUNDAI, HALLA |
| Buitendiameter [mm] | 101 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | FS, HS-18, HS-17, HS-15, HS-10 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
142/143, MAZDA, FORD, HALLA
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 23, 55, 30 |
| Diameter 1/2 [mm] | 142/143 |
| Voor fabrikant | MAZDA, FORD, HALLA |
| Stekkeruitvoering-ID | HYUNDAI |
| Type | 1A |
| Compressor ID | HS-15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 23 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 1 [mm] | 17 |
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Lengte 2 [mm] | 17 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PU (Polyurethaan), Met vetkap, rood
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lengte 2 [mm] | 17 |
| Lengte 1 [mm] | 17 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Kleur | Rood |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Aan beide zijden
| Gewicht [kg] | 0,592 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker
| Aantal draden (reparatieset, kabelset) | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 216-1154R-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 216-1154L-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, P21W, P21/5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 216-1985R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, P21W, P21/5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 216-1985R-LD-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, P21W, P21/5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 216-1985L-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Titanium, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Titanium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H, zwart, Rubber, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Snelheidsindex | H |
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, zilver, grijs
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Ventielkleur | Zilver |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 172 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 220 |
| Binnendiameter1 [mm] | 120 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, UNF 3/4''-16
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 6, GM 19299570
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 6, GM 19299570, BMW/Mini 83 13 0 139, VW 501.14, Saab 93165410, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, MIL-L-2105D, MAN 342 Typ M1, DTFR 12B100, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 04G, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B100, DAF, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 04G, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B100, DAF, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.