Mazda 818 onderdelen
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
24,5x22T, met synthetisch vet, met glijlager, verhoogd vliegwiel
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 24,5x22T |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, met glijlager |
| Voor vliegwiel diepte [mm] | 0,5 |
| Max. overdraagbaar motormoment [Nm] | 200 |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 200 |
| Vliegwielprofiel | Verhoogd vliegwiel |
| Koppelingvoeringmateriaal | Organic |
- -59%
24,5x22T, met synthetisch vet, met glijlager, Vermogenskoppeling
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 24,5x22T |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, met glijlager |
| Koppelingsuitvoering | Vermogenskoppeling |
| Voor vliegwiel diepte [mm] | 0,5 |
| Max. overdraagbaar motormoment [Nm] | 320 |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 200 |
| Vliegwielprofiel | Verhoogd vliegwiel |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -59%
Met sensor, ZA6401.7.1
| Gewicht [kg] | 7,54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Voor fabrikantnummer | ZA6401.7.1 |
| Gatdiameter [mm] | 64 |
- -38%
90R-02B01226 / 26798
| Gewicht [kg] | 7,2 |
| Voldoet aan ECE norm | 90R-02B01226 / 26798 |
| WVA-nummer | 19941 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Trommeldiameter [mm] | 410 |
- -26%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,45 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -41%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 9,15 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -41%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,55 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -38%
90R-02B01226/26797
| Gewicht [kg] | 5,33 |
| Voldoet aan ECE norm | 90R-02B01226/26797 |
| WVA-nummer | 17992 |
| Breedte [mm] | 125 |
| Trommeldiameter [mm] | 410 |
- -24%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Gewicht [kg] | 22,47 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -31%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -14%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -29%
- -47%
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -39%
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -37%
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -70%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 49 |
| Diameter 1 [mm] | 45,5 |
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 100,8 |
- -69%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -70%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Hoogte [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -68%
- -58%
Aansluituitvoering conform DIN
| Doorsnede [mm²] | 7 |
| Bougiekabel | Aansluituitvoering conform DIN |
- -72%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
M16x1.5, rood
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kleurmarkering | Rood |
- -68%
Doos, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Sumitomo
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,81 |
| Lengte [mm] | 78 |
| Dikte [mm] | 14,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 62 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Sumitomo |
| WVA-nummer | 20703 |
- -40%
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 100,0 |
- -82%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,80 |
| Nettogewicht [g] | 437 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Diameter 3 [mm] | 215,0 |
| Diameter 4 [mm] | 246,5 |
| Hoogte [mm] | 55,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 278,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 215 |
- -17%