Daihatsu Charmant onderdelen
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 1,1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 5,3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 256 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 5,78 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO
| Breedte [mm] | 41 |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0, OUT M10x1.0
| Lengte [mm] | 285 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 325 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Denso
| Nettogewicht [kg] | 0,012 |
| Kabellengte [mm] | 70 |
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Voor fabrikant | Denso |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Gestekt
| Nettogewicht [kg] | 0,028 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stroomsterkte [A] | 92 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB007570, Metaal
| Voor OE nummer | MB007570 |
| Materiaal | Metaal |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 64,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 249 |
| Let op de serviceinformatie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 17801-13010
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 17801-13010 |
| Binnendiameter [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 190 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Pijpfilter, Kunststof
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Not Required
| Lengte [mm] | 107, 109 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 49, 46 |
| Controleteken | ECE R90 Not Required |
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Gietijzer |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trapeziumvormig tandprofiel
| Aantal tanden | 88 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04311-14010-000
| Diameter [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 04311-14010-000 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04313-01010
| Diameter [mm] | 21 |
| Voor OE nummer | 04313-01010 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SUMITOMO, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 78,4 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 59,8 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AKEBONO, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 107 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 2550002500 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gesintert, 64-043-1, Loodvrij
| Dikte [mm] | 1,491 |
| Breedte [mm] | 17,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 64-043-1 |
| Voor asdiameter van [mm] | 39,99 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 43,02 |
| Standaardmaat | |
| Chemische eigenschappen | Loodvrij |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Breedte [mm] | 24 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.