Daewoo Volt onderdelen
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Zwevend remzadel, Staal, BOSCH
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal cilinders | 1 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | BOSCH |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 60 |
| Artikelnummer paar | FCL695142 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Zwevend remzadel, Staal, Bosch
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal cilinders | 1 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | Bosch |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 60 |
| Artikelnummer paar | FCL695141 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 36 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor thermoschakelaar, Koper, A-vormig
| Afmetingen in acht nemen | |
| Schakelaar | Voor thermoschakelaar |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiaal | Koper |
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Dikte [mm] | 2 |
- -66%
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M6 x 1, M6 x 1,0, Binnen Torx
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M6 x 1 |
| Schroefdraadmaat | M6 x 1,0 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Sleutelwijdte | T30 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Conische zadel F, Achteras, Vooras
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 36 |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schroeven / moerenuitvoering | Dopmoer |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Zak, Hydrolager
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,8 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 43,6 |
| Diameter [mm] | 22,5 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Hoogte [mm] | 37,8 |
- -46%
14,2, massief, E190R-02C0190/0559, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 14,2 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E190R-02C0190/0559 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Centreringdiameter [mm] | 70,7 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
- -61%
Hangend, Vooras rechts, Vooras links, M12x1,75
| Bevestigingswijze | Hangend |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,75 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
- -56%
Driehoeksdraagarm, Aluminium, 821 0789 10
| Boutdiameter [mm] | 20,00 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 821 0789 10 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, Ketting
| Motorsturing | Distributieketting |
| Aandrijving | Ketting |
- -6%
- -16%
Met montagemateriaal, Zonder leiding, Koelribben gesoldeerd
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Zonder leiding |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 207 |
| Netbreedte [mm] | 143 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -23%
Met behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 103 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 12656493 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE, Ovaal
| Voor OE nummer | 95528319 |
| Aantal contacten | 7 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ATE
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 13324900 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | ATE |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aantal tanden | 40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -35%
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -25%