Daewoo Volt onderdelen
HIR2, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Rechts achter
| Gewicht [kg] | 0,864 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aantal portieren | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links achter
| Gewicht [kg] | 0,864 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aantal portieren | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, ILSAC GF-7A, Ford WSS-M2C946-A, GM 6049-M |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, ILSAC GF-7A, Chrysler MS 6395, Honda HTO-06, GM 6049-M, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C946-A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Honda HTO-06, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C946-A, ILSAC GF-7A, GM 6049-M |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF
| Specificatie | VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, VW 505.00, PSA B71 2296, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi ATF-J3, MB 236.17, Mitsubishi ATF-PA, Honda ATF DW-1
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
HYUNDAI NWS-9638, VW G 055 162, SPH-IV, Mitsubishi ATF-PA
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Honda ATF DW-1, Nissan Matic S, Mitsubishi ATF-PA, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.15, VW G 055 162, MB 236.12, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi ATF-PA, Mitsubishi SP-IV, Hyundai SP IV, Nissan Matic S
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jaguar Fluid 8432, HYUNDAI NWS-9638, GM Dexron VI, JW
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
CHRYSLER 68157995AA, Bentley Oil PY112995, JAGUAR 02JDE26444, SPH-IV
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Ford WSS-M2C924-A, Honda ATF DW-1, HYUNDAI NWS-9638
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DSI H 6-SPEED TRANSM, SPH-IV, Hyundai SP IV, Fiat 9.55550-AV5
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mercon SP, GM Dexron III, GM Dexron VI, Mercon LV
| Specificatie | Mercon SP, GM Dexron III, GM Dexron VI, Mercon LV, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS
| Specificatie | GM Dexron VI, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS, Mercon SP, GM Dexron III, Mercon LV |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Komatsu 07.892, MAN 324 Typ SNF, MTU MTL 5048
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, MAN 324 Typ SNF, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), Liebherr MD1-36-130, Volvo VCS, AFNOR NFR 15-601, VW TL-774 F (G12+), GM 6277M, Renault Type D, SAE J1034, John Deere JDM H5, ASTM D4656, DTFR 29D110 (MB 326., ASTM D4985, Ford WSS-M, JASO M325, BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Renault Type D, BS 6580, SAE J1034
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | Renault Type D, BS 6580, SAE J1034, JASO M325, Liebherr MD1-36-130, Volvo VCS, ASTM D3306, DTFR 29D110 (MB 326., VW TL-774 F (G12+), Komatsu 07.892, Ford WSS-M, MAN 324 Typ SNF, ASTM D4985, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), GM 6277M, AFNOR NFR 15-601, ASTM D4656, John Deere JDM H5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 025
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 025, VW G 055 005, VW G 053 025, VW G 053 001 |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota ATF W, Tesla EDF2, Tesla ATF9, Nissan Matic W, Nissan Matic S, Nissan Matic K, MB 236.41, Mazda FZ, Lexus ATF W |
| Specificatie | Mercon SP, Kia SP-IV RR, Kia SP-IV M, Kia SPH-IV, Hyundai, Honda ATF DW-1, GM Dexron VI, Ford Mercon LV, AisinWarner JWS 3324, Aisin Warner AW-1 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 025
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 025, VW G 055 005, VW G 053 025, VW G 053 001 |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota ATF W, Tesla EDF2, Tesla ATF9, Nissan Matic W, Nissan Matic S, Nissan Matic K, MB 236.41, Mazda FZ, Lexus ATF W |
| Specificatie | Mercon SP, Kia SP-IV RR, Kia SP-IV M, Kia SPH-IV, Hyundai, Honda ATF DW-1, GM Dexron VI, Ford Mercon LV, AisinWarner JWS 3324, Aisin Warner AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF |
| Vrijgave van de fabrikant | Komatsu 07.892, JLR STJLR.03.5212, GM GMW 3420, Ford WSS-M97B44-D, DTFR 29D110 |
| Specificatie | DFS 93 K217, Deutz DQC CB-14, DAF 74002, CNH MAT 3724, CNH MAT 3624, ASTM D6210-17, ASTM D3306-20 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF |
| Vrijgave van de fabrikant | Komatsu 07.892, JLR STJLR.03.5212, GM GMW 3420, Ford WSS-M97B44-D, DTFR 29D110 |
| Specificatie | DFS 93 K217, Deutz DQC CB-14, DAF 74002, CNH MAT 3724, CNH MAT 3624, ASTM D6210-17, ASTM D3306-20 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M12x1,75, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 115 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versterkte uitvoering | |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,75 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Jerrycan, Synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
CE, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Met kleppen
| Draaimoment [Nm] | 6 |
| Controleteken | CE |
| Kenletter | 3386 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met sleuf |
| Toegestane maximale snelheid | 250 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Ventielkleur | Zilver |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Electrisch, Zonder pakking, rechthoekig
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal schroeven | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1223A
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1223A |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.