Daewoo Volt onderdelen
Met pakking cilinderkopdeksel, Met ontluchtingsklep, Met schroeven, Kunststof
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep, Met schroeven |
| Materiaal | Kunststof, ACM (Polyacryl-Rubber) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E20 90R-02A0124/058, Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing, MANDO
| Breedte [mm] | 148,1 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 61,2 |
| Controleteken | E20 90R-02A0124/058 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | MANDO |
| WVA-nummer | 25036, 25035, 25034 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E20 90R-02A0134/021, Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 116,5 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 42,6 |
| Controleteken | E20 90R-02A0134/021 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | OPEL |
| WVA-nummer | 25098, 25097, 25096 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, Binnendraad, Met afdichtring
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Draadtype | Binnendraad |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 472, LAO 472
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Nettogewicht [g] | 85 |
| Vervangen na [km] | 20000 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240,0 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 35,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 472 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 472 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 472, LAO 472
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Nettogewicht [g] | 273 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240,0 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 35,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 472 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 472 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter, LAK 472
| Nettogewicht [g] | 276 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240,0 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 472 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 472 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Nettogewicht [g] | 201 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,20 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met versnellingsbak, D-vorm
| Voor OE nummer | 13252702 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 594635 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 55566932 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1,25
| Voor OE nummer | 13587697 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
92136JD50A, 7/16, UNF-schroefdraad
| Voor OE nummer | 92136JD50A |
| Schroefdraadmaat | 7/16 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ABS sensorring, Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Buitendiameter [mm] | 146 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 2 [mm] | 42 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 70,5 |
- -49%
Actieve sensor, Achteras
| Lengte [mm] | 574 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Vooras
| Lengte [mm] | 850 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, FM10x1.0mm, M10, BBH-1030
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 676 |
| Schroefdraadmaat 1 | FM10x1.0mm |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
| Artikelnummer paar | BBH-1030 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, R90, Gecoat
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 45,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 70,8 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -51%
Massief, R90, Gecoat
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Centreringdiameter [mm] | 70,7 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermoplastic
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Dikte [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Lengte [mm] | 51 |
| Oude uitvoering |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 125 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Subaru, Nissan
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOLKSWAGEN 505 01, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2297
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.