Daewoo Volt onderdelen
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Keramiek
| Breedte [mm] | 148 |
| Dikte [mm] | 18,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,6 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 290 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Oranje, Geschroefd
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Behuizingskleur | Oranje |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Titanium, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Titanium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H, zwart, Rubber, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Snelheidsindex | H |
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 2,28 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 292, 268 |
| Artikelnummer paar | 87-2284 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 39,93 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 2,28 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 292, 268 |
| Artikelnummer paar | 86-2284 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 39,93 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, Long life filter
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Filter type | Long life filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 54 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E20 90R-02A0124/058, Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing, MANDO
| Breedte [mm] | 148,1 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 61,2 |
| Controleteken | E20 90R-02A0124/058 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | MANDO |
| WVA-nummer | 25036, 25035, 25034 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E20 90R-02A0134/021, Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 116,5 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 42,6 |
| Controleteken | E20 90R-02A0134/021 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor, Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | OPEL |
| WVA-nummer | 25098, 25097, 25096 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SMI-KOYO, MM16X1.5 RHT
| Voor fabrikant | SMI-KOYO |
| Schroefdraadmaat 1 | MM16X1.5 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | MM16X1.5 RHT |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 290 |
| Artikelnummer paar | 240587 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1223A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1223A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1223, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1223 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505.01, VW 505.00, Ford M2C917-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, Ford M2C917-A |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, API SN Plus, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, CE, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Draaimoment [Nm] | 8 |
| Controleteken | CE |
| Kenletter | 3033 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met sleuf |
| Toegestane maximale snelheid | 250 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Ventielkleur | Zilver |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 174 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakking, Met ontluchtingsklep, Zonder afsluitdeksel, Met schroeven
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep, Zonder afsluitdeksel, Met schroeven |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 318050 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor
| Meetbereik tot [kPa] | 120,0 |
| Meetbereik van [kPa] | 10,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, SN, C3, C2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volledig synthetisch, ZF Lifeguard Fluid 8, GM Dexron VI, Ford Mercon LV
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF Lifeguard Fluid 8, GM Dexron VI, Ford Mercon LV, Allison C-4 |
- -95%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
WY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -39%
W16W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,6, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BOSCH |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.