Daewoo Spark onderdelen
IN/OUT: 8, Pijpfilter
| Diameter 1/2 [mm] | IN/OUT |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 160 |
| Voor OE nummer | 12225010 |
| Buitendiameter [mm] | 59,3 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 18 X 1,5, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | M 18 X 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 72 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 96985730 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Centreringdiameter [mm] | 19,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 238 |
| Binnendiameter [mm] | 127 |
| Diameter [mm] | 185 |
| Aantal tanden | 18 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | 95259949 |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | 95032446 |
| Artikelnummer paar | MM-W0033 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | SM0105 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vuistzadel, DAC, Gietijzer, BHZ982E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | DAC |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHZ982E |
| Zuigerdiameter [mm] | 52 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gietijzer, TRW
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor fabrikant | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12,7, Geventileerd, E190R-02 C0176/0617, High carbon
| Schroefdraadmaat | 12,7 |
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 6 |
| Controleteken | E190R-02 C0176/0617 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 236 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AKEBONO, E9 90R - 01107/3168, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 133,2 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R - 01107/3168 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -60%
TRW, E9 90R-01702/044
| Breedte [mm] | 31 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-01702/044 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TRW, E9 90R-02A0116/2036
| Breedte [mm] | 36 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A0116/2036 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met binnendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 235 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jatco JF405E, Jatco JF402E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Met pakking
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | Jatco JF405E, Jatco JF402E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal gaten voor montage | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
- -30%
Aluminium, 10 X 1, ATE
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | ATE |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 12 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9,4 |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 395 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 90411977 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder koelvloeistofpeilsensor, Met afsluitstop
| Druk (bar) | 1,4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, MB 229.31
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Renault RN 0710, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, VW 505 00
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, MB-Freigabe 229.3, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.