Daewoo Spark onderdelen
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12,4 |
| Buitendiameter [mm] | 236 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 201 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 40,5 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 230 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 57 |
| Centreringdiameter [mm] | 57 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, M12x1.25
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 73 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versterkte uitvoering | |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, Met sleutelkap
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 235 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met sleutelkap |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.25 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, Toyota, Subaru, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Subaru, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 947-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 962-A1, 947-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, VW 502 00/505 00, MB 229.3, BMW Longlife-98
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SM, ACEA A3/B4 |
- -88%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 0W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, Ford WSS-M2C 937-A, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Opel GM-LL-B-025, MB 229.5, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-01 (bis, API SN, ACEA A3/B4, 9.55535-Z2, 9.55535-N2 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
410-407-16, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 410-407-16 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 410 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M12, M12x1,25
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 75 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 107 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, IG-L Plug 97
| Nettogewicht [kg] | 4,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0097 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | IG-L Plug 97, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8
| Nettogewicht [kg] | 3,16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | M8 |
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 27,5 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voertuigfront
| Inbouwplaats | Voertuigfront |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Enkele rail raammechanisme, Rechts voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Enkele rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aantal portieren | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, Vooras rechts
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.