Daewoo Matiz/Spark onderdelen
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 5 |
| Inhoud [liter] | 5,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TRW, Met handremhefboom
| Breedte [mm] | 31 |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 392 |
| Gewicht [g] | 312 |
| Voor OE nummer | 96512885 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-, DIN, Met verbindingsstuk
| Alternatief artikel | |
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aansluittechniek | DIN |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
| Voor OE nummer | 96336522 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -16%
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Q16TT, 90919-01129, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | Q16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01129 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
WP, Vooras, Gegalvaniseerd
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 192 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Filter type | Filter insert |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 193 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 3320036 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 332101 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 332100 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 632117 |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Artikelnummer paar | 632116 |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met sleuf in binnendeel, Constante snelheid askoppeling, M18x1.5, met vet
| Gewrichtdiameter [mm] | 69 |
| Mechanisch bewerkt | Met sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 148 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 19 |
| Diameter o-ring [mm] | 46 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Diameter ABS-ring [mm] | 76 |
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling, met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN11YC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 10,5 |
| Gewicht [kg] | 1,51 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 301 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, M10x1, Remvloeistof
| Gewicht [kg] | 0,908 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 70 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Totale lengte [mm] | 146 |
| Slag [mm] | 30 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, S21, zwart
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | S21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.