Daewoo Leganza onderdelen
90069A2, Onverwarmd, GENUINE
| Alternatief artikel | 90069A2 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, 80W, MB 235.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MB 235.5, MAN 341 Type Z2, MAN 341 Type E2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | Isuzu |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -29%
Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 1,27 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,89 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -20%
| Gewicht [kg] | 1,937 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,01 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 171 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,889 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 171 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -14%
Achteras rechts, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SF32/22X200A |
| Artikelnummer paar | 280 587 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, KZIS-1
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | KZIS-1 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 169 |
| Lengte [mm] | 1352 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Let op technische data | |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -9%
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 171 |
| Lengte [mm] | 1368 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Let op technische data | |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermoplastic
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Materiaal | Thermoplastic |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Constante snelheid askoppeling
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Automatisch
| Breedte [mm] | 26 |
| Diameter [mm] | 59 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Breedte [mm] | 26 |
| Diameter [mm] | 59 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Flensdiameter [mm] | 58 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Diameter [mm] | 52 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.