Daewoo Kalos onderdelen
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,586 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 167,5 |
| Hoogte [mm] | 32,1 |
| Lengte [mm] | 206,2 |
- -56%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Breedte [mm] | 125,5 |
| Hoogte [mm] | 74,7 |
| Lengte [mm] | 246,5 |
- -67%
Interne ventilatie, Gecoat
| Aantal boringen | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 105 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 45,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 60 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 276 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -35%
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -40%
H3, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -24%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -44%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -48%
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 44 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving HL ALLSEASON H4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22/24, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/24 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1850 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY GEN 2 |
60/55, H4, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -37%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -33%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -41%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -43%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -39%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -43%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -44%
Gloeilampfitting, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -5%
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -34%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Mechanisch, Zonder electro, Zonder kabel
| Materiaal | Staal |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder electro, Zonder kabel, Zonder onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Met sensor |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.