Toyota Prius Achterlicht
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, zwart, wit, rood
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart, wit, rood |
| Lamptype | WY21W, W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, zwart, wit, rood
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart, wit, rood |
| Lamptype | WY21W, W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, WY21W, W21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | WY21W, W21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, WY21W, W21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, W21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, wit, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W5W, WY21W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 212-19T8R-LD-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W5W, WY21W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-19J8R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W5W, WY21W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-19J8L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, wit, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W5W, WY21W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 212-19T8L-LD-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -24%
- -21%
- -21%
- -20%
- -20%
- -19%
- -24%
- -33%
Links, T. ST, Certified Quality, WY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 44,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, W5W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. ST, Certified Quality, WY21W
| Hoogte [cm] | 21,52 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 44,55 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, W5W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, WY21W, W21W
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 50,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, W21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, WY21W, W21W
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 50,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, W21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, wit/rood, WY21W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit/rood |
| Lamptype | WY21W, W21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-19X9R3LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -28%
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 8844402 |
- -44%
Bovenaan, rechts, Bovenste deel, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Bovenaan, rechts |
| Sectie | Bovenste deel |
| Lamptype | W16W, WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 212-19CHL-LD-UE |
- -27%
Rechts, Onderste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Onderste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -11%
Links, Onderste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Onderste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -11%