Toyota Corolla Achterlicht
Rechts, T. K, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 39,39 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 39,39 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, W21/5W, WY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, W21/5W, WY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. K, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. K, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 33,94 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 33,94 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, W21W
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,76 |
| Breedte [cm] | 20,91 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | W21W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,76 |
| Breedte [cm] | 20,91 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Rechts, Buitenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Links, Binnenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Rechts, Binnenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Links, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, W5W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, W5W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), met achterlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2SD 354 891-041 |
- -49%
Rechts, Buitenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), met achterlicht (LED), Met remlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2SD 354 891-031 |
- -53%
Rechts, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht (LED), met achterlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2TZ 354 894-091 |
- -36%
Rechts, Buitenste deel, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2201262 |
| Versie | TIPO K |
- -40%
Rechts, W21/5W, WY21W, W21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2016 |
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder LED-module voor knipperlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 6661090 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
- -20%
- -20%
- -19%
- -24%