Toyota Corolla Achterlicht
Rechts, T. K, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 39,39 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,97 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 39,39 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, W21/5W, WY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, W21/5W, WY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. K, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. K, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W, W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 33,94 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 33,94 |
| Lengte [cm] | 35,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, W21W
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, Certified Quality, W21/5W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Binnenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,76 |
| Breedte [cm] | 20,91 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | W21W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,76 |
| Breedte [cm] | 20,91 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Rechts, Buitenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 28,79 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Links, Binnenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Rechts, Binnenste deel, T. FA, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 4 |
Links, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, W5W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, TIPO K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,15 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 38,79 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | TIPO K, Certified Quality |
| Lamptype | W16W, W5W, LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, W21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Artikelnummer paar | 112-1311R-LD-UE |
| Aantal portieren | 4 |
- -29%
Rechts, W16W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Artikelnummer paar | 112-1311L-LD-UE |
| Aantal portieren | 4 |
- -29%
Links, Binnenste deel, LED, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1328R3LD-UE |
- -23%
Rechts, Binnenste deel, LED, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-1328L3LD-UE |
- -23%
Links, Buitenste deel, WY21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Artikelnummer paar | 112-1953R-UE |
- -24%
Rechts, Binnenste deel, rood, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-1317L-A |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
- -64%
Links, Binnenste deel, W16W, W21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W16W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Artikelnummer paar | 212-1329R-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 4 |
- -30%
Links, W5W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 212-1368R-LD-UE |
- -16%
Rechts, W5W, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 212-1368L-LD-UE |
- -14%
Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 212-1915R-IU
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1915R-IU |
- -74%
Rechts, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, 212-1915L-IU
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1915L-IU |
- -68%