Toyota Corolla Achterlicht
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-1967L-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, rood, W16W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, W21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2009 |
| Artikelnummer paar | 212-1329L-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-1967R-AE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, P21/5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2003 |
| Artikelnummer paar | 212-19H1R-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 3/5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
- -21%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 8894431 |
- -44%
Rechts, rood, P21/5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2003 |
| Artikelnummer paar | 212-19H1L-LD-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Aantal portieren | 3/5 |
- -41%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 8878411 |
- -44%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, geel/oranje |
| Artikelnummer paar | 8891401 |
- -44%
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit |
| Artikelnummer paar | 8893421 |
- -44%
- -21%
- -20%
- -20%
- -19%
- -24%
- -33%
Links, T. K, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,88 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 43,03 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. K, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,88 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 43,03 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 28,79 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. K, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 28,79 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. K, Certified Quality, Oranje
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 34,24 |
| Lengte [cm] | 37,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. K, Certified Quality |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |