Skoda Achterlicht
Rechts, Binnenste deel, LED, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 1,156 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 047145 |
- -13%
Links, Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 087529 |
| Versie | EU |
Rechts, Buitenste deel, Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 087528 |
| Versie | EU |
Rechts, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -46%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel Sedan Donker
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs, rood |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 7617935 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel 05+ Hatchback
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7626931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Links, Binnenste deel, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7636934 |
| Fabrikant | AL |
- -31%
Rechts, Binnenste deel, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7636933 |
| Fabrikant | AL |
- -31%
ACHTERLICHT LINKS Sedan Buiten Donker
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 7638926 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
Rechts, Binnenste deel, OES, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Frame kleur | Donkergrijs |
| Artikelnummer paar | 7638927 |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
Rechts, Buitenste deel, met achterlicht (LED), Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 7638931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
ACHTERLICHT LINKS Break, Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Frame kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 7639922 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
Links, Binnenste deel, Met lamphouder, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Frame kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 7639928 |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7641931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rood |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS -21 VALEO Binnen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7643923 |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
ACHTERLICHT LINKS -21 LED VALEO Buiten
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | OES |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7643926 |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
ACHTERLICHT RECHTS LED Buiten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7647921 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, voor stuur links/rechts
| Nettogewicht [kg] | 0,303 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
- -55%
Rechts, Buitenste deel, W5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 665-1949L-UE |
- -11%
- -21%
Rechts, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712391508479 |
Links, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 712391408479 |
Links, Binnenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Zonder kentekenplaatverlichting |
| Artikelnummer paar | 715141963800 |
Rechts, Binnenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Zonder kentekenplaatverlichting |
| Artikelnummer paar | 715141963700 |
Links, Buitenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715141964000 |
Rechts, Buitenste deel, O.E. (Original), LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Zonder kentekenplaatverlichting, Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 715141963900 |
Links, PY21W, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, P21/4W, PY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, P21/4W, PY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, H21W, P21W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, P21W, PY21W, LED |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, PY21W, W5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%